مقالات
روش خرید از محصولات انتخاباتی

روش خرید از محصولات انتخاباتی

در صورتیکه فایل دانلودی مانند " پکیج کاربردی انتخابات " را بخواهید خریداری کنید و نخواهید مشخصات خود را بنویسید، ایمیل و آدرس واقعی خود را وارد نکنید( اما مشخصاتی را که می نویسید برای خود نیز یادداشت نمایید). به صفحه خرید رفته و دانلود را براحتی انجام دهید. برای خرید اقلام پستی مانند نرم افزار انتخاباتی "رقابت" به آدرس نیاز می باشد. امنیت اطلاعات مشتریان اولویت ماست. موفق باشید.
1396/01/18
چرا پکیج کامل انتخاباتی را بخرم؟

چرا پکیج کامل انتخاباتی را بخرم؟

هر رقابتی اصول خاص خود را دارد و شما اولین و آخرین شرکت کننده در این رقابت ها نیستید. بنابراین : 1- قبل از شما اندیشمندانی در این رقابتها شرکت کرده اند. 2- دانش انتخاباتی بصورت نامکتوب و تجربی در اختیار شرکت کنندگان قبلی وجود دارد. 3- می توان با آموزش و مطالعه منابع علمی ایجاد شده توسط دیگران، بجای راه 12 ساله (سه دوره ناکامی فقط برای کسب تجربه) سطح دانش و امکانات خود را بالا برد و از دیگرانی که از این امکانات علمی استفاده نمی کنند یا درست بهره نمی برند خیلی زیاد پیشی گرفت.
1396/01/07
نرم افزار رقابت را ببینید. (ویدئو)

نرم افزار رقابت را ببینید. (ویدئو)

این فیلم شما را با قسمت های مختلف نرم افزار قدرتمند رقابت بیشتر آشنا می کند.
1395/12/25
برنامه انتخاباتی را چگونه اجرا کنیم؟

برنامه انتخاباتی را چگونه اجرا کنیم؟

باید تحقیقات لازم را انجام داده، هدفتان را تعیین و مخاطبان را شناسایی کرده باشید و در مورد پیام و ابزارهای انتقال پیامتان تصمیم گرفته باشید. به‌علاوه باید مشخص شده باشد که چه مقدار زمان، پول و چند نفر همکار موردنیاز است. ضمنا نحوه تامین مالی ستاد نیز باید معلوم باشد. در این گام که گام نهایی است، نقش کاندیدا، مدیر ستاد و دیگر متخصصان سیاسی که در ستاد مشغول به کار می‌شوند را مورد بررسی قرار می‌دهیم. به‌علاوه راه‌های جذب همکاران داوطلب و آموزش آنها نیز در این مرحله مدنظر قرار خواهد گرف
1395/12/14
راهنمای کاربردی پیروزی در انتخابات

راهنمای کاربردی پیروزی در انتخابات

مدیریت مبارزات انتخاباتی و چگونگی انجام تبلیغات انتخاباتی، مباحثی است که در دنیا ادبیات گسترده‌ای دارد. اما بی‌توجهی به این مساله در ایران، سبب شده تا با وجود خرج‌های هنگفت در ایام انتخابات، شاهد مبارزات انتخاباتی دقیق و هوشمندانه‌ای نباشیم. «دنیای اقتصاد» برای رفع این کاستی مبادرت به انتشار سلسه مقالاتی می‌کند که از امروز می‌خوانید.
1395/12/14
آمار بازدید
  • بازدیدهای امروز 255
  • بازدیدهای دیروز 151
  • بازدیدهای 7 روز گذشته 1886
  • بازدیدهای 30 روز گذشته 7080
  • کل بازدید ها 18104