نرم افزار انتخاباتی " رقابت "

نرم افزار
150000
  موجود
  این یک نرم افزار نیست. قویترین مدیر ستاد انتخاباتی است. نرم افزار قدرتمند رقابت با ایجاد بانک اطلاعاتی از هواداران و سرپرستان ستاد و برنامه ریزی ملاقاتها و تکرار دیدارها و نمایش در تقویم انتخاباتی، برآورد احتمال پیروزی، ارائه گزارشات مدیریتی...... به شما و ستاد شما تا پیروزی در انتخابات شوراها کمک می کند. با داشتن یک راهنمای گام به گام برای انجام فعالیت های هدفمند انتخاباتی، شما را همچون یک مشاور ارشد انتخاباتی یاری می کند. **با فرمت دانلودی "رقابت" کمتر از 5 دقیقه رقابت در اختیار شماست.

   رقابت  مدیر ستاد شماست. با کمترین قیمت به پیروزی خود در انتخابات کمک کنید. این نرم افزار مشاور و یک دستیار تمام عیار برای شما و مدیر ستاد شما خواهد بود.   فیلم معرفی " رقابت "

  به بانک اطلاعاتی نیاز دارید؟ دیتابیس یک بانک بزرگ اطلاعاتی را می توانید در این نرم افزار انتخاباتی ببینید.    

   ** مهم: از شنبه تاریخ 96/02/02 با توجه به کمبود زمان کاندیداها و به منظور دستیابی بسیار سریعتر کاندیداهای محترم به این نرم افزار،فرمت دانلودی " رقابت" آماده شده که در کمتر از 5 دقیقه رقابت را در اختیار خواهید داشت.

  به برنامه ریزی نیاز دارید؟ رقابت قادر است برای هر عضو و هوادار شما، به هر تعداد که باشند برنامه ریزی کند. وظیفه بسپارد. تاریخ ملاقاتها را تعیین کند. تاریخ تکرار ملاقاتها را تعیین کند. محل ملاقات .....  امکانات هواداران را نیز برای کمک به خود می توانید در این برنامه ریزی وارد کنید، چون به پشتوانه بانک اطلاعاتی که ایجاد کرده اید این مهم براحتی امکان پذیر است.

  به استراتژی نیاز دارید؟ با طرح سئوال و ارائه چک لیست طلایی تمام مسیر حرکت تا روز پس از انتخابات را برای شما روشن می کند. به جرات می توان گفت نام طلایی برای این چک لیست جادویی کاملا بجا و مناسب است.

  ........ گنجینه ای از شعار ها و اهداف انتخاباتی ، راهکار اصولی استفاده از شعار ها و اهداف، فیلم راز ملاقاتها ( حتما و حتما چه از بخش راهنمای پیروزی رقابت و چه خارج از این نرم افزار آن را ببینید) 

  خلاصه ای جامع از کتاب بسیار ارزشمند " شما و پیروزی در انتخابات " ویژه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

  .... و امکانات فراوان دیگر در   رقابت   .    چون قول داده بودیم شما را در انتخابات یاری کنیم.  موفق باشید

  مشخصات فنی
   نظرات کاربران
   ارسال نظر