• کتاب "شما و پیروزی در انتخابات"

کتاب "شما و پیروزی در انتخابات"

دانلودی
15000
  موجود
  جامع ترین و جدیدترین راهنمای کاربردی پیروزی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا .
  شما در این کتاب فوق العاده ارزشمند خود رایک نامزد انتخاباتی می بینید که چگونه با مدیریتی هدفمند برای پیروزی در صندوق رای، فعالیت می کند. مفاهیم بسیار مهمی، چون هرم زمانی فعالیت های انتخاباتی و سطح تماس با جامعه، مدیریت زمان، ضریب تبدیل رای، هوادار عادی و روش های ارتقا به هوادار فعال...در این کتاب مطرح شده است. اگر قصد خرید "رقابت" و یا پکیج کامل را دارید می توانید از خرید این کتاب صرف نظر نمایید.

  شما اگر کاندیدای شورا هستید و یا از مشاوران انتخاباتی و یا از علاقمندان به مباحث انتخابات ، خواندن این کتاب را به شما توصیه می کنم.    فهرست و مقدمه کتاب را ببینید.

  این کتاب شما را به صورت کاربردی با ماهیت انتخابات در سطح شوراها آشنا می سازد. شما در این کتاب خود رایک نامزد انتخاباتی می بینید که چگونه با مدیریتی هدفمند برای پیروزی در صندوق رای، فعالیت  می کند. مفاهیمی بسیار مهم، چون هرم زمانی فعالیت های انتخاباتی و سطح تماس با جامعه، مدیریت زمان، ضریب تبدیل رای، هوادار عادی و روش های ارتقا به هوادار فعال که تنها شانس پیروزی هر کاندیدای انتخاباتی است و بسیاری از مباحث قوی انتخاباتی و مدیریت انتخابات و ...... مطرح  می شود. در این کتاب تکنیک ها و  شگردهای کاملا منطقی جذب حداکثری آرا در ملاقات ها بصورت کاربردی گفته شده است. بخش راز ملاقات های این کتاب را از دست ندهید. این بخش را حتما مطالعه کنید.     شاد و پیروز انتخابات و موفق باشید.

  مشخصات فنی
   نظرات کاربران
   ارسال نظر