انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در پیش است . چه برنامه ایی برای پیروزی در انتخابات دارید؟

نرم افزار قدرتمند " رقابت" راهکاری جدید برای پیروزی شما در انتخابات شوراهای اسلامی                            

نرم افزار قدرتمند "رقابت" تکنیکی جدید برای پیروزی در انتخابات ایران - نسخه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

اگر قصد دارید فقط در حد یک نام و برای کسب تجربه در میدان حاضر شوید، برای شما هم آرزوی موفقیت می کنیم .

                                                    پیروزی در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

اما شما تصمیم گرفته اید که حتماً یکی از برندگان این دوره ازانتخابات باشید . برای شما هم آرزوی موفقیت در انتخابات و پس از آنرا داریم اما به شما پیشنهاد می کنیم متن زیر را با دقت بخوانید !

حرفهای فوق العاده ای برای شنیدن وجود دارد.                  **از صفحه پکیج کامل انتخاباتی از منوی انتخابات دیدن کنید. 

حتما شما هم کاندیداهای زیادی را دیده اید که چندین دوره برای راه یابی به شورا تلاش زیادی می کنند. تبلیغات، هزینه های هنگفت، تعدد ستاد و ...اما موفق به کسب آرا لازم نمی شوند. ناامید نشده و دور بعد هم با تجربه جدید به میدان می آیند ولی بازهم ......! شما قطعا نمی خواهید بازنده انتخابات شوراها باشید.

بنظر شما مشکل دوستان انتخاباتی ما در بالا چیست؟ کجای کار مشکل دارد که آنان قادر به دیدن مشکل نیستند؟ راهکار شما برای اینکه به دام مشکلات آنان نیافتید چیست؟ 

به احتمال قوی برخی از مشکلات اینگونه افراد، تلاش دیرهنگام ولی خیلی زیاد، بدون برنامه مدون و سیاست انتخاباتی عمل کردن و نداشتن حتی یک استراتژی کوتاه مدت برای پیروزی در انتخابات است.

قرار نیست که فقط تجربه بدست آورید. مشکلات فوق را شناسایی کنید. از تجارب دیگران استفاده کنید. عمل کنید .

برای هدف والای خدمت به مردم فقط به پیروزی در میدان انتخابات فکر کنید و حالا تیم ما در کنار شما ایستاده است تا شما را برای رسیدن به پیروزی یاری کند. موفقیت حاصل یک کار گروهی است و خوشحال می شویم اگر به ما نیز فرصت دهید تا دستان شما را برای راه یابی به شورا با هدف والای خدمت به مردم خوب این مرز و بوم، به گرمی بفشاریم.

با شما هستیم در تهیه برنامه های مدون و مکتوب، تشکیل ساختار ستاد، روشهای موفق جذب هوادار و اتخاذ یک استراتژی و تاکتیک پیروزمندانه در انتخابات و هر آنچه که شما و ستاد شما برای پیروزی بدان نیاز دارد.

شما برای اطلاع از هواداران خود نیاز به یک بانک اطلاعاتی کامل دارید ؛          

                                                  از پکیج کامل انتخاباتی هم دیدن کنید فقط 45 هزار تومان

شما برای پیروزی نیاز به برنامه ریزی دارید ، نیاز به تقسیم وظایف دارید...

مدیریت ستاد، یاد آوری ملاقات ها ... بررسی عملکرد ستاد، نظارت بر فعالیت سرپرستان ،و ... و  نیاز به مشاوران خبره انتخاباتی دارید.

آشنایی با قوانین شوراها، منابع مطالعاتی مدیریت شهری .......

همه اینها، نیازهای یک کاندیدای پیروز است و

ما به عنوان عضوی از ستاد شما با تدارک همه نیازهای بالا در نرم افزار" رقابت " طعم شیرین پیروزی را به شما نوید می دهیم.

آنچه که تیم رقابت برای شما تدارک دیده است:

 • بانک اطلاعاتی، اساس هر پیروزی:

در هررقابتی نیاز به اطلاعاتی کامل، حداقل از نیروهای خودی وجود دارد. رقابتهای انتخاباتی نیز با پیشرفت تکنولوژی، بانکهای قوی اطلاعاتی را می طلبد که برخی از نامزدها به شدت بر روی آن سرمایه گذاری کرده و مصرانه بدنبال تکمیل بانکهای اطلاعاتی خود از هواداران می باشند. این اطلاعات نه فقط در انتخابات که پس از آن برای همفکری بیشتر در حل امور و همینطور برای دوره های بعدی انتخابات نیز کاربردی حیاتی دارند.

نرم افزار رقابت، با علم به این موضوع اهتمام ویژه ای به ایجاد یک بانک اطلاعاتی قدرتمند  و پویا داشته است.

 1. ثبت مشخصات دقیق و شماره های تماس هواداران ، با هدف دسترسی آسان و امکان برنامه ریزی برای هر هوادار بطور مجزا - از قابلیتهای منحصر بفرد این نرم افزار
 2. ثبت تواناییهای هواداران در کمک به کاندیدا و ستاد از جمله قدرت سخنوری، مدارک دانشگاهی خاص، داشتن مکان ایده آل برای تبلیغات..........
 3. تقسیم بندی مناطق شهری و روستایی و تعیین سرپرست برای هر منطقه در حوزه  انتخابیه  با هدف مدیریت بهتر و سرعت عمل در اطلاع رسانی
 4. تعیین معرف هر هوادار به عنوان رابط او با ستاد که در برقراری جلسات نقش حیاتی دارد
 5. تعیین محل سکونت هواداران به منظور مدیریت بهتر و برنامه ریزی هدفمند  
 6. واگذاری فعالیت به هر هوادار
 7. .................
 • مدیریت موثر ملاقات ها:                            

نمای صفحه اصلی نرم افزار " رقابت "

مهمترین فعالیت در جذب هواداران، ملاقات با آنهاست. شناسایی افراد تاثیر گذار در انتخابات و ملاقات با آنها و نیز ملاقات با سایر مردم که توسط بخش های مختلف ستاد شما، معرفی شده اند، و مهمتر از ملاقات اول، تکرار ملاقاتها در یک زمانبندی هوشمندانه، نیاز به مدیریت و برنامه ریزی دقیق دارد. رقابت این قدرت را به ستاد شما می دهد از یک ملاقات حداکثر استفاده را ببرید. فیلم راز ملاقاتها که در بخش راهنمای پیروزی، رقابت آمده است توضیح می دهد که چگونه یک هوادار معمولی را به یک هوادار فعال و جاذب رای تبدیل کنید و ضریب تبدیل هوادار عادی به فعال را بالا ببرید.

 1. تعیین چرخه دوره های ملاقات با هدف استحکام جذب رای برای هر هوادار. به محض ثبت مشخصات یک هوادار   می توانید تا زمان برگزاری انتخابات، جلسه ملاقات تعیین کنید.
 2. تعیین زمان و مکان ملاقات با هواداران و اعضاء ستاد از ماهها قبل و امکان برنامه ریزی ها جهت جذب حداکثری آرا در هر ملاقات
 3. نمایش مکان و تعداد ملاقاتها در تقویم انتخاباتی 
 4. ...........
 • تجزیه و تحلیل عملکرد به عنوان  مبنای مدیریت هر برنامه ریزی:

هر روز و هرهفته، عملکرد خود، ستاد و سرپرستان مناطق حوزه انتخابیه را بررسی کرده و نقاط قدرت و ضعف را شناسایی و برای بهبود آنها برنامه ریزی اصلاحی و یا مجدد کنید. رقابت با ارائه نمودارها و گزارشات مختلف این فرصت را به شما می دهد تا با آنالیز کارکرد ستاد خود، در راه پیروزی گام بسیار بلندی بردارید. این مهم از طریق:

 1. تهیه انواع گزارشات از قسمت های مختلف مانند بانک اطلاعاتی، ثبت ملاقات ها و وظایف ...
 2. خروجی اکسل گزارشات رقابت، انعطاف پذیری بالایی برای بخش نرم افزاری ستاد در تهیه انواع گزارشات ایجاد  می کند
 3. نمودار جذب هوادار که بصورت لحظه ای تعداد هواداران، جنسیت آنان، تعداد سرپرستان و.... را نشان می دهد.
 4. جدول آنالیز اولیه سایر کاندیداها که مبنایی است برای تصمیم بهتر برای ائتلاف
 5. نمودار پیروزی که بر اساس افراد ثبت شده در سیستم رقابت، احتمال پیروزی شما را تخمین میزند و هشداری است به عملکردهای شما

خرید "رقابت "          من این نرم افزار را می خرم   

           با تلاش تیم نرم افزاری و با توجه به درخواست کاندیداهای محترم در دریافت سریعتر "رقابت"در فرصت باقی مانده تا انتخابات، امکان فروش بصورت فایل قابل دانلود نیز مهیا گردید.    

 • بخش فوق العاده مهم "راهنمای پیروزی" شامل منابع مطالعاتی و سایر امکانات فوق العاده از قبیل گنجینه اهداف و شعارها، چک لیست های انتخاباتی....
 1.  شرح کامل وظایف بخشهای مختلف ستاد، که به علت منعطف بودن قابلیت تغییر توسط  کاندیدا و تیم وی را دارد
 2. گنجینه ای از اهداف انتخاباتی و شعارهای انتخاباتی و راهکار استفاده از همه ظرفیت این گنجینه
 3. گنجینه ای از آیات و احادیث و سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مشورت و شوراها به منظور غنی تر کردن قدرت سخنرانی
 4. ارائه چک لیست های فوق العاده توانمند در مراحل مختلف انتخابات که نیاز ضروری هرکاندیدا و ستاد انتخاباتی است ،این چک لیستها به تنهایی حکم یک مشاور عالی انتخاباتی را دارند
 5. منابع مطالعاتی جهت پربارترکردن دانش مدیریت شهری و روستایی
 6. فیلم "راز ملاقات ها" که بیان می کند فقط ملاقات افراد مهم نیست بسیار مهمتر از آن، اینکه چگونه یک هوادار را جذب کنید، نگهدارید و به پای صندوقهای رای بیاورید. چگونه در کوران رقابتهای انتخاباتی، نتیجه معادله 1+1 را از 2 بزرگتر کنید.
 •  موارد پیچیده فنی و تخصصی نرم افزار ، تیم نرم افزاری ما را از توجه به راحتی و زیبایی بصری "رقابت" غافل نکرده است.
 •  کاربر محور بودن از ویژگیهای این نرم افزار هست و هر کاربری با تجربه کم نیز قادر به ثبت اطلاعات و گزارش گیری از "رقابت" می باشد.  بدیهی است که تفسیر گزارشات و نمودارها به عهده کاندیدا و مدیریت ستاد و کمیته های تخصصی است.
 • اطلاعات هر ستاد اسلحه او در انتخابات است. محرمانه بودن این اطلاعات بسیار مهم است. رقابت امنیت اطلاعات را به عنوان اولویت ساختاری نرم افزار در نظر گرفته است و با ایجاد لایه های امنیتی، این مهم را مد نظر قرار داده است.  این نرم افزار تحت وب نبوده و از امنیت و ایمنی بالایی برخوردار است.
 • این نرم افزار به عنوان یک مشاور از زمان تصمیم گیری برای شرکت در انتخابات ، زمان ثبت نام و تا پس از انتخابات همراه شماست.  با طرح پرسشهای اساسی، راه را برای شما روشنتر می کند. شما از دید خود و از دید مردم به پرسشها پاسخ خواهید داد.

  علاوه برآن متحیر خواهید شد اگر برای سالهای آتی شما فارغ از نتیجه این انتخابات، "رقابت" به شما پیشنهادات سازنده بدهد.

 • و .....  از نظر قیمت حتی نسبت به ایجاد یک وب سایت تبلیغاتی نیز مناسبتر بوده و با مبلغ 150 هزار تومان یک مدیر و مشاور  بسیار توانمند را به استخدام خود درآورید. فقط با 150 هزار تومان.

وجود امکانات این نرم افزار فوق العاده، فرصت عالی است برای پیروزی در صندوق رای .   این یک خرید عادی نیست. این یک سرمایه گذاری است برای شما، ستادتان و مردمی که در انتظار پیروزی شما درانتخابات هستند.                                              در انتخابات پیروز باشید.

 • اما هدیه ویژه ما برای شما: خلاصه ای تقریبا جامع  از کتاب بسیار مهم "شما و پیروزی در انتخابات" . نسخه الکترونیکی این کتاب برای فروش در سایت    www.inickala.ir موجود است. این کتاب یک راهنمای جامع پیروزی در انتخابات بوده و بصورت گام به گام به مباحث انتخاباتی ویژه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخته است.در این کتاب برای اولین بار مفاهیم مهم هرم زمانی انتخابات و سطح تماس با جامعه در جذب هوادار مطرح شده که از نظر تئوری  و عملی بسیار کاربردی است. این هدیه ما به شما کاندیدای عزیز و مدیر فعال ستاد شماست. بپذیرید.

زمان برای شما به عنوان یک کاندیدا یا حامی یک کاندیدا، بسیار گرانبها و با ارزش است.

همه ما در مجموعه تیم رقابت، برای شما آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که پس از پیروزی، در خدمت به مردم خوب این سرزمین،  موفقیت های بیشتر داشته باشید.

رقابت را از دست ندهید تا پیروز رقابت های انتخاباتی باشید.

در پناه خداوند بزرگ، شاد، پیروز انتخابات و موفق باشید.

 

خرید "رقابت"

با توجه به درخواست کاندیداهای محترم در دریافت سریعتر "رقابت"در فرصت باقی مانده تا انتخابات، امکان فروش بصورت فایل قابل دانلود نیز مهیا گردید.

محصول استثنایی دیگر     مجموعه کامل انتخاباتی، نسخه شوراها حتمادیدن فرمایید  اینجا کلیک کنید.


نظرات کاربران
 • کارمند
  سعیدمیرزائی04/12/2017 11:54:59 ق.ظ
  باسلام
  پرسشی دارم . چه تفاوتی میان شماواون کسانی که یک دفتررابرای چندروز وبااجاره چند صدمیلیونی حتی دراختیارکاندیداهامیذارن وجودداره؟
  150000تومان برای یک نرم افزار؟!!!!!!پاسخ به این نظر
  • پاسخ
   مدیریت04/15/2017 11:55:09 ق.ظ
   پاسخ پرسش شما ارسال شد. در صورتی که هنوز سئوالی باقی مانده خوشحال خواهیم شد، مطرح نمایید. مدیریت سایت
 • سوال
  عباس03/15/2017 01:16:28 ق.ظ
  سلام. با تشکر از کار خوبتون. اگه بخوام عکس خودم رو در جایی از نرم افزار مثل لوگو قرار بدم امکانش هست یا خیر؟ ممنون
  abassahid2003@gmail.comپاسخ به این نظر
  • پاسخ
   مدیریت03/15/2017 01:49:46 ب.ظ
   با سلام و تبریک پیشاپیش عید نوروز
   و با سپاس از حسن توجه شما
   با توجه به اینکه این یک نرم افزار بوده و برروی کامپیوترهای شما و یا
   بخش رایانه ای ستادتان نصب می شود و نیز با نظر خواهی از تعدادی از
   نمایندگان شوراها و کاندیداها این امکان از روی نرم افزار حذف گردید
 • پیشنهاد
  محمدرضا 03/06/2017 08:29:14 ب.ظ
  سلام و با تشکر از شما. من این نرم افزار را خریده ام و در حال استفاده هستم . فقط دو پیشنهاد دارم تقویم را تا چند سال بعد از ۱۴۰۰ ادامه میدادید و دیگر اینکه بخش کوچکی به آموزش اکسل در حد خروجی گزارشات اضافه میکردید بهتر میشد. ولی سیستم بسیار خوبی هست انشاالله که برام نتیجه خوب بده. پاسخ به این نظر
 • رضا
  حجتی03/06/2017 07:59:30 ب.ظ
  سلام. از توضیحاتی که داده شده معلومه که خیلی کارها میکنه ولی فرقش با نرم افزار های موبایل انتخاباتی چیه؟ پاسخ به این نظر
ارسال نظر