نرم افزار "رقابت" قویترین و جدیدترین نرم افزار انتخاباتی نسخه انتخابات شوراها
 
کیانوش جمال منش  1395/12/14 

 رقابت  مدیر ستاد شماست. با کمترین قیمت به پیروزی خود در انتخابات کمک کنید. این نرم افزار مشاور و یک دستیار تمام عیار برای شما و مدیر ستاد شما خواهد بود.

به بانک اطلاعاتی نیاز دارید؟ دیتابیس یک بانک بزرگ اطلاعاتی را می توانید در این نرم افزار انتخاباتی ببینید. همگام با آخرین تکنولوژی روز.

به برنامه ریزی نیاز دارید؟ رقابت قادر است برای هر عضو و هوادار شما، به هر تعداد که باشند برنامه ریزی کند. وظیفه بسپارد. تاریخ ملاقاتها را تعیین کند. تاریخ تکرار ملاقات ها را تعیین کند. محل ملاقات .....  امکانات هواداران را نیز برای کمک به خود می توانید در این برنامه ریزی وارد کنید، چون به پشتوانه بانک اطلاعاتی که ایجاد کرده اید این مهم براحتی امکان پذیر است.تصویر نرم افزار رقابت

به استراتژی نیاز دارید؟ با طرح سئوال و ارائه چک لیست طلایی تمام مسیر حرکت تا روز پس از انتخابات را برای شما روشن می کند. به جرات می توان گفت نام طلایی برای این چک لیست جادویی کاملا بجا و مناسب است.

نمودار پیروزی و گزارشات قوی رقابت، شما را در ارزیابی عملکرد ستادتان کمک خواهد کرد. احتمال پیروزی شما را در انتخابات پیش بینی و برای بهبود وضعیت آرا، به شما پیشنهادات ارزنده ارائه می کند.

......گنجینه ای از شعارها و اهداف انتخاباتی ، راهکار اصولی استفاده از شعارها و اهداف، فیلم راز ملاقات ها ( حتما و حتما چه از بخش راهنمای پیروزی رقابت و چه خارج از این نرم افزار آن را ببینید) 

خلاصه ای جامع از کتاب بسیار ارزشمند " شما و پیروزی در انتخابات " ویژه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا    .... و امکانات فراوان دیگر در   رقابت .  برای خواندن  توضیحات کامل محصول کلیک کنید

چون وعده داده بودیم با ارائه این نرم افزار شما را در انتخابات یاری می کنیم.  موفق باشید

ما به شما رای می دهیم. این پیام مخاطبان شماست اگر  هدفمند و با برنامه ها گام بردارید .            ما به شما رای می دهیم. 

برای خرید نرم افزار قدرتمند رقابت همین الان  اینجا کلیک کنید. با سه کلیک این نرم افزار را قبل از دیگران صاحب شوید.


نظرات کاربران
ارسال نظر