بنام خدا

قوانین و مقررات سایت آی نیک کالا

کلیه کاربران محترم، که قصد عضویت و یا خرید از سایت شرکت آی نیک کالا را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

این سایت بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده و هرگونه اقدام خلاف مقررات حاکم بر کشور جمهوری اسلامی ایران، غیر قانونی بوده و مسئولیت آن بر عهده کاربر می باشد.

بند 2

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت آی نیک کالا رایگان است.

بند 3

فرایند خرید :

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط آی نیک کالا

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط آی نیک کالا با پیک یا پست و یا ایجاد امکان دانلود فایل فروش رفته

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، آی نیک کالا حق دارد سفارش را باطل کند. 

بند 4

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده  و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند 5

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند 6

– انتخاب و حقوق مشتری برای آی نیک کالا محترم بوده و رضایت مشتری در درجه اول می باشد.

– اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از آی نیک کالا به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند 7

از هر گونه اظهار نظر یا اقدام که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد و یا  بر خلاف مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، خودداری شود. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و مسئولیت عواقب آن به عهده خود کاربر می باشد. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

با تشکر و آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما دوست بسیار خوب آی نیک کالا

 

مدیریت سایت آی نیک کالا

 


نظرات کاربران
ارسال نظر